
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP68 |
| Şəkil Sensoru | 1/1.8" 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0003 Lux @ (F1.29, AGC ON), ağ İşıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 Color Imaging |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 90°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Hərəkət aşkarlanması | 4 programmable motion areas |
| Material | Metal |
| Ölçü | 89,5 mm × 85,6 mm × 237,1 mm (3,52" × 3,37" × 9,33") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C ilə 60°C (-40°F to140°F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Güc | 12 VDC/24 VAC±20%/PoC.at, Maks: 12,2 Vt |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Güzgü, Keskinlik, Anti-Banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TV: 1080p @ 25 kadr/30 kadr |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR, BLC, HLC, Qlobal, HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens növü | 2.8 mm to 12 mm motorized, auto focus |
| Fokus Uzunluğu & FOV | üfüqi FOV: 92,3° - 34,2°, şaquli FOV: 48,4° - 19°, diaqonal FOV: 112,2° - 39,2° |
| Lens montajı | F24 |