
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Min. İşıqlandırma | Rəng: 0.01 Lux @ (F2.4, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Şəkil Sensoru | 8.29 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/15 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0° - 360°; Yayma: 0° - 90°; Döndürün: 0° - 360° |
| Güc | 9 VDC to 15 VDC *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. Max. 8.6 W |
| Material | Ön qapaq: Metal, Əsas korpus: Plastik |
| Ölçü | 84,5 mm × 92 mm × 255,1 mm (3,33" × 3,62" × 10") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Əlavə İşıq Tipi | VƏ |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 80 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq; Güzgü; Kəskinlik; AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: [email protected], 8MP@15fps, 5MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps, 2MP@25fps, 2MP@30fps CVI: [email protected], 8MP@15fps AHD: [email protected], 8M@15fps CVBS: 960H P/N |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC;HLC |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Video Çıxışı | 1 HD analoq çıxış; Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.7 mm to 13.5 mm motorized vari-focal lens |
| Fokus Uzunluğu və FOV | Üfüqi FOV: 108,1° - 45,6° |
| Lens montajı | F14 |