
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67, IK10 |
| Şəkil Sensor | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,0005 Lux @ (F1.28, AGC ON), ağ işıqlı 0 Lux |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0 - 355°, Yayma: 0 - 75°, Fırlanma: 0 - 355° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC±25%/PoC.at, Maks. 7,4 W *Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| Material | Metal |
| Ölçü | Ø121,5 mm × 97,6 mm (Ø4,78" × 3,84") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 60 m-ə qədər, Ağ İşıq: 60 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kontrast, Keskinlik, Anti-banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TV: 1080p @30 kadr, 1080p @25 kadr |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR, BLC, HLC, Qlobal, HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik, Manual |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Siqnal | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Lens Növü | 2.8 mm to 12 mm motorized |
| Fokus Uzunluğu & FOV | Üfüqi FOV: 106° - 32°, şaquli FOV: 56° - 18°, diaqonal FOV: 127° - 37° |
| Lens montajı | Φ14 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |