
Hikvision
0,00 ₼
| Şəkil Sensor | 5 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | Rəng: 0.003 Lux@(F1.38, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0 - 340°, Yayma: 0 - 75°, Fırlanma: 0 - 355° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Güc | 9.6 VDC to 14.4 VDC; 19.2 VAC to 28.8 VAC max. 8 W |
| Material | Plastik |
| Ölçü | Φ 136 mm × 101,9 mm ( Φ 5,35" × 4,01") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C - 50 °C (-40 °F - 122 °F), rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | IR |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 60 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq;Kəskinlik;Güzgü;AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 2 MP @ 25 fps, 2 MP @ 30 fps, 4 MP @ 25 fps, 4 MP @ 30 fps, 5 MP @ 20 fps AHD: 4 MP @ 25 fps, 4 MP @ 30 fps, 5 MP @ 20 fps CVI: 4 MP @ 25 fps, 4 MP @ 30 fps CVBS: PAL, NTSC |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Video Çıxışı | 1 HD analoq çıxış;Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | Varifokal lens, motorla idarə olunan lens, 2,7 - 13,5 mm |
| Fokus Uzunluğu & FOV | Üfüqi FOV: 92,3° - 29,3° |
| Lens montajı | Φ14 |