
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67, IK10 |
| Şəkil Sensor | 5 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,01 Lux @ (F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s to 1/50, 000 s NTSC: 1/30 s to 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0 - 355°, Yayma: 0 - 75°, Fırlanma 0 - 355° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | 82,4 mm × Ø111 mm (3,2" × Ø4,4") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ±25%/PoC.af *You are recommended to use one power adapter for one camera, and use 2-pin power supply for long-distance power supply. |
| İstehlak | Max. 2.6 W |
| IR diapazonu | 20 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/HIGH-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kəskinlik, Ağıllı IR |
| Çərçivə Tezliyi | 5 M @ 20 kadr, 4 M @ 30 kadr, 4 M @ 25 kadr, 1080P @ 30 kadr, 1080P @ 25 kadr |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR, BLC, HLC, Qlobal |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens Növü | 2.8 mm and 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 93°, vertical FOV: 75°, diagonal FOV: 124° 3.6 mm, horizontal FOV: 77°, vertical FOV: 57°, diagonal FOV: 103° |
| Lens montajı | M12 |