
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67, IK10 |
| Şəkil Sensor | 8.29 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | Rəng: 0.01 Lux@(F2.0, AGC ON), 0 Lux ilə IR |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12.5 s to 1/50,000 s NTSC: 1/15 s to 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° - 355°, Yayma: 0° - 75°, Döndürmə: 0° - 355° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Güc | 12 VDC ±25%, max. 5.3 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Metal |
| Ölçü | Φ 110,8 mm × 84,7 mm (Φ 4,4" × 3,3") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | IR |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 30 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq;Güzgü;Kəskinlik;AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: [email protected], 8MP@15fps, 5MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps, 2MP@25fps, 2MP@30fps CVI: [email protected], 8MP@15fps AHD: [email protected], 8M@15fps CVBS: 960H P/N |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC;HLC |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Video Çıxışı | 1 HD analoq çıxış;Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | Üfüqi FOV: 102,2° (2,8 mm), 79° (3,6 mm), 50,8° (6 mm) |
| Lens montajı | M16 |