
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67, IK10 |
| Şəkil Sensor | 8.29 MP progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | Rəng: 0.003 Lux@(F2.4, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/15 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° - 355°; Yayma: 0° - 75°; Döndürün: 0° - 355° |
| Güc | 9.6 VDC to 14.4 VDC; 19.2 VAC to 28.8 VAC Max. 8.2 W |
| Material | Metal |
| Ölçü | Ø 145,2 mm × 124,1 mm (Ø 7,1" × 4,9") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Əlavə İşıq Tipi | IR |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 60 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri | AGC;Parlaqlıq;Kəskinlik;Güzgü;Smart IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: [email protected], 8MP@15fps, 5MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps, 2MP@25fps, 2MP@30fps CVI: [email protected], 8MP@15fps AHD: [email protected], 8MP@15fps CVBS: 960H P/N |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR;BLC |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens Növü | Varifokal lens, motorla idarə olunan lens, 2,7 mm - 13,5 mm |
| Fokus Uzunluğu & FOV | Horizontal FOV 108,1° - 45,6° |
| Lens montajı | Φ14 |