
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67, IK10 |
| Şəkil Sensor | 2.0 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) ×1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.005 Lux@(F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s to 1/50, 000 s NTSC: 1/30 s to 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° - 340°, Yayma: 0° - 75°, Fırlanma: 0° - 355° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | Ø145 mm × 111,3 mm (5,70" × 4,37") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | ‘-40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ±25% -A: 24 VAC ±15%, 12 VDC ±20% *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| İstehlak | Max. 7.7 W -A: Max. 9.7 W |
| IR diapazonu | 70 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/HIGH-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Keskinlik, 3D DNR, Güzgü, Ağıllı IR |
| Çərçivə Tezliyi | PAL: 1080p@25fps NTSC: 1080p@30fps |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥ 120 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | Bəli |
| AGC | Yüksək/Orta/Aşağı |
| Video Çıxışı | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | 2.7 mm to 13.5 mm |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 102° to 31° |
| Lens montajı | Φ 14 |