
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 8.29 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | Rəng: 0.01 Lux @ (F2.4, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50, 000 s, NTSC: 1/15 s - 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° - 355°, Yayma: 0° - 75°, Döndürmə: 0° - 355° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | Ø 145 mm × 111,3 mm (Ø 5,69" × 4,37") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Əlaqə | Koaksiyel olaraq, Protokol: HIKVISION-C (TVI çıxışı) |
| Enerji təchizatı | 9 VDC - 15 VDC,-A: 9,6 VDC - 14,4 VDC; 19,2 VAC - 28,8 VAC,*Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| İstehlak | Maks. 6,4 W,-A: Maks. 8,2 Vt |
| IR diapazonu | 60 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Keskinlik, DNR, Güzgü, Smart IR, HLC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: [email protected], 8MP@15fps, 5MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps, 2MP@25fps,,2MP@30fps, CVI: [email protected], 8MP@15fps, AHD: 5Mp. 8M@15fps,CVBS: 960H P/N |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | DWDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | 2.7 mm to 13.5 mm motorized vari-focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 108.1° to 45.6° |
| Lens montajı | Φ14 |