
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP66 |
| Audio Funksiya | Echo ləğvi, AI səs-küyün azaldılması, avtomatik qazanc nəzarəti |
| Şəkil Sensor | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,001 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux ağ işıqla |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/28000 s, NTSC: 1/30 s - 1/28000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 345°-dək, Yayma: 0°-dən 80°-ə qədər |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| İşıq siqnalı | Sönən İşıq Siqnalı (Qırmızı və Mavi) |
| Səsli Siqnal | Bəli |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 9.4 W, *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. If a high-impedance cable is used (such as the 18 m extension cable in the kit package), a 15 VDC adapter is required. |
| Material | Main body: Plastic Base: Plastic |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -30 °C ilə 60 °C (-30 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Ölçü | Ø131,9 mm × 185,8 mm (Ø5,19" × 7,31") |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 40 m-ə qədər, Ağ İşıq: 40 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Şəkil Parametrləri | Anti-banding, Doyma, Parlaqlıq, Kontrast, Keskinlik, Smart IR |
| Çərçivə Tezliyi | 1080p @25 kadr/30 fps |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | Qlobal,DWDR,BLC,HLC |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik, Əl ilə |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 60°, diagonal FOV: 138° 3.6 mm, horizontal FOV: 90°, vertical FOV: 50°, diagonal FOV: 109° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |
| Nominal Gücü | 2 W |
| Dinamik diapazonu | 5 m-ə qədər radiusda |