
Hikvision
0,00 ₼
| Şəkil Sensor | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux ağ işıqla |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 Color Imaging |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0 to 350°, tilt: 0 to 75° *DO NOT adjust the angle of the main body or enclosure manually. |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 7.4 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Plastik |
| Ölçü | Ø123,7 × 110,8 (4,9" × 4,4") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -10 °C - 40 °C (14 °F - 104 °F). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 20 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq; Kontrast; Güzgü; Kəskinlik; Anti-Bantlama; Doyma; AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1080P@25 fps/30 fps |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC;HLC;Qlobal;HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Ağ İşıq | Avtomatik/Söndür |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Siqnal | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Daxili Mikrofon | Bəli |
| Lens Növü | Sabit fokuslu lens, 2,8 və 3,6 mm isteğe bağlı |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 106°, vertical FOV: 57°, diagonal FOV: 126° 3.6 mm, horizontal FOV: 83°, vertical FOV: 44°, diagonal FOV: 99° |
| Lens montajı | M12 |