
Hikvision
0,00 ₼
| Şəkil Sensor | 3K CMOS |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Maks. Qətnamə | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,001 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux ağ işıqla |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 Color Imaging |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Fırlanma: 0° ilə 360° arasında |
| Dil | İngilis dili |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Material | Plastik |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Ölçü | Φ 85,02 mm × 81,25 mm (Φ 3,35" × 3,2") |
| Güc | 12 VDC ± 25%, Max. 2.5 W, *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 20 m-ə qədər |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 3K@20fps, 4 MP@25fps/30fps, 1080p@25fps/30fps AHD: 5 MP@20fps, 4 MP@25fps/30fps CVI: 4 MP@25fps/30fps CVBS: PAL/NTSC |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Rəng |
| Ağ Balans | Avto/Açıq/Qlobal/Manual |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR, BLC, HLC, Qlobal, HLS |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kontrast, Güzgü, Qüsurlu Piksel Korreksiyası, Kəskinlik, Anti-Bant, Ağıllı İşıq, AGC |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Siqnal | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Audio | Daxili mikrofon |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 102°, vertical FOV: 56°, diagonal FOV: 122° 3.6 mm, horizontal FOV: 80°, vertical FOV: 45°, diagonal FOV: 96° |
| Lens montajı | M12 |