
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux ağ işıqla |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Material | Əsas korpus: Metal, Əlavə: Plastik |
| Ölçü | Ø109,98 mm × 98,27 mm (Ø4,33" × 3,87") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Güc | 12 VDC±25%/PoC.at, Maks. 5,1 Vt *Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 40 m-ə qədər, Ağ İşıq: 40 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kontrast, Kəskinlik, Anti-banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TV: 1080p @30 kadr, 1080p @25 kadr |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR,BLC,HLC,Qlobal,HLS |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik, Əl ilə |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Siqnal | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 56°, diagonal FOV: 123° 3.6 mm, horizontal FOV: 85°, vertical FOV: 46°, diagonal FOV: 98° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |