
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 5 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux ağ işıqla |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Fırlanma: 0° ilə 360° arasında |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Güc | 12 VDC±25%/PoC.af, max. 4 W *You are recommended to use one power adapter for one camera, and use 2-pin power supply for long-distance power supply. |
| Material | Əsas korpus: Metal, Əlavə: Plastik |
| Ölçü | Φ 109,82 mm × 85,56 mm (4,32" × 3,37") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C ilə 60°C (-40°F to140°F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 20 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/HIGH-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq;Kəskinlik;Güzgü;AGC;Bantlamaya qarşı |
| Çərçivə Tezliyi | 5 MP @ 20 kadr, 4 MP @ 30 kadr, 4 MP @ 25 kadr, 1080p @ 30 kadr, 1080p @ 25 kadr |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC;HLC;Qlobal;HLS |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Siqnal | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 99.7°, vertical FOV: 72°, diagonal FOV: 139.8° 3.6 mm, horizontal FOV: 80.1°, vertical FOV: 58.6°, diagonal FOV: 106.2° |
| Lens montajı | M16 |