
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 3K CMOS |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Maks. Qətnamə | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux ağ işıqla |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Döndürmə: 0° ilə 360° arasında |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, 0.65 A, max. 7.8 W, *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. If a high-impedance cable is used (such as the 18 m extension cable in the kit package), a 15 VDC adapter is required. |
| Dil | İngilis dili |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Material | Əsas korpus: Metal, Əlavə: Plastik |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Ölçü | Ø109,98 mm × 98,27 mm (Ø4,33" × 3,87") |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 40 m-ə qədər, Ağ İşıq: 40 m-ə qədər |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Çərçivə Tezliyi | 3K @20 fps, 4 MP @25 fps/30 fps, 1080p @25 fps/30 fps |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks/8programmable privacy masks |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| AGC | Bəli |
| Ağ Balans | Avto/Açıq/Qlobal/Manual |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR;BLC;HLC;Qlobal;HLS |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Şəkil Parametrləri | Anti-Banding;Ağıllı İşıq;Parlaqlıq;Kontrast;Güzgü |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens Növü | 2.8 mm and 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 59°, diagonal FOV: 139° 3.6 mm, horizontal FOV: 80°, vertical FOV: 49°, diagonal FOV: 105° |
| Lens montajı | M12 |