
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Maks. Qətnamə | 3328 (H) × 1504 (V) |
| Çekim vaxtı | 1/20 s to 1/50,000 s |
| Şəkil Sensor | 3K CMOS |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux ağ işıqla |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Döndürmə: 0° ilə 360° arasında |
| DORI | 2.8 mm, D: 44 m, O: 17 m, R: 8 m, I: 4 m |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, maks. 7.2 Vt,*Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur.,Yüksək empedanslı kabel istifadə olunursa (məsələn, dəst paketindəki 18 m uzatma kabeli), 15 VDC adapter tələb olunur. |
| Dil | İngilis dili |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Material | Əsas korpus: Metal, Əlavə: Plastik |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Ölçü | Ø130,11 mm × 109,2 mm (Ø5,12" × 4,3") |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 40 m-ə qədər, Ağ İşıq: 40 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Çərçivə Tezliyi | 3K @20 ikili |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR;BLC;HLC;Qlobal |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq;Kontrast;Ağıllı IR;Kəskinlik;Anti-Banding;AGC |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Daxili Mikrofon | Bəli |
| Lens Növü | 2.8 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 180°, vertical FOV: 75° |
| Lens montajı | M12 |