
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 8 MP CMOS |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux@(F1.0, AGC ON), 0 Lux ağ işıqla |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/15 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 Color Imaging |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° - 360°, Yayma: 0° - 180°, Fırlanma: 0° - 360° |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Dil | İngilis dili |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 50°C (-40°F - 130°F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Material | Əsas korpus: Metal, Əlavə: Plastik |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Ölçü | Ø109,98 mm × 98,27 mm (4,33" × 3,87") |
| Güc | 12 VDC ± 25%/PoC.at, Max. 5.1 W *You are recommended to use one power adapter for one camera, and use 2-pin power supply for long-distance power supply. |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 8 MP @ 12,5 fps/15 kadr, 3K @ 20 kadr, 1080P @ 25 kadr/30 kadr |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Rəng |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR, BLC, HLC, Qlobal, HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kontrast, Güzgü, Keskinlik, Anti-Banding, Smart Light, AGC |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Siqnal | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 110°, vertical FOV: 59°, diagonal FOV: 131° 3.6 mm, horizontal FOV: 93°, vertical FOV: 48°, diagonal FOV: 113° |
| Lens montajı | M16 |