
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 4K CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux ağ işıqla |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/15 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Fırlanma: 0° ilə 360° arasında |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, Max. 5.4 W, *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Əsas korpus: Metal, Əlavə: Plastik |
| Ölçü | Ø110 mm × 93 mm (Ø4,33" × 3,66") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: Up to 40 m, White Light: Up to 40 m |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Şəkil Parametrləri | Doyma, Parlaqlıq, Kontrast, Keskinlik, Anti-banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 4K @12,5/15 fps, 3K@25/20 fps, 4 MP@25 fps/30 fps, 1080p@25 fps/30 fps |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC,HLC,Global,WDR,Face AE,HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable polygon privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik, Əl ilə |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 60°, diagonal FOV: 132° 3.6 mm, horizontal FOV: 90°, vertical FOV: 50°, diagonal FOV: 112° |
| Lens montajı | M16 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |