
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 8 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,0005 Lux @ (F1.0,AGC ON), 0 Lux ağ İşıqla |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/15 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 Color Imaging |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Fırlanma: 0° ilə 360° arasında |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 6.4 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Əsas korpus: Metal, Əlavə: Plastik |
| Ölçü | Ø 109,8 mm × 91,6 mm (Ø 4,32" × 3,6") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 20 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Şəkil Parametrləri | AGC;Parlaqlıq;Kontrast;Güzgü;Qüsurlu Piksel Korreksiyası;Kəskinlik;Bantlama əleyhinə;Ağıllı İşıq |
| Çərçivə Tezliyi | 8 MP@12,5 fps/15 fps, 5 MP@20 fps, 1080P@25 fps/30 fps |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR;BLC;HLC;Qlobal;HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Ağ İşıq | Avtomatik/Söndür |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Siqnal | 1 line out flashing light alarm (white) |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 108°, vertical FOV: 57°, diagonal FOV: 127° 3.6 mm, horizontal FOV: 91°, vertical FOV: 45°, diagonal FOV: 110° |
| Lens montajı | M16 |
| PIR diapazonu | 11 m |
| PIR Bucağı | 110° |