
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux@(F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25s to 1/50, 000 s NTSC: 1/15 s to 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0° - 360°; Yayma: 0° - 75°; Döndürün: 0° - 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | Φ 82,6 mm × 90 mm × 79,37 mm (Φ 3,25" × 3,54" × 3,12") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40° C - 60° C (-40° F - 140° F), Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya yoxdur) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% |
| İstehlak | Max. 3 W |
| IR diapazonu | 30 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Keskinlik, Ağıllı IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps CVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps AHD: 1080P@30fps, 1080P@25fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC, HLC |
| Ağ Balans | ATW/MANUAL |
| AGC | Dəstək |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 101°, vertical FOV: 60°, diagonal FOV: 122° 3.6 mm, horizontal FOV: 79.6°, vertical FOV: 43.5°, diagonal FOV: 93.7° 6 mm, horizontal FOV: 51.9°°, vertical FOV: 30°, diagonal FOV: 58.8° |
| Lens montajı | M12 |