
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 2.0 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.005 Lux@(F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Fırlanma: 0° ilə 360° arasında |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Güc | 12 VDC ±25%, max. 4.6 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Metal |
| Ölçü | 89,47 mm × 68,2 mm (3,52" × 2,68") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | IR |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 30 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/HIGH-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq;Güzgü;Kəskinlik;AGC |
| Çərçivə Tezliyi | PAL: 1080p@25fps NTSC: 1080p@30fps |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥120 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR;BLC;HLC |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Video Çıxışı | 1 HD analoq çıxış;Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 106° (2,8 mm), 82° (3,6 mm), 51° (6 mm) |
| Lens montajı | M12 |