
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 5 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux@(F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s to 1/50, 000 s NTSC: 1/30 s to 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 75°, Fırlanma 0 ilə 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | 82,6 mm × 90 mm × 79,37 mm (3,25" × 3,54" × 3,12") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40° C - 60° C (-40° F - 140° F), Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya yoxdur) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| İstehlak | Max. 3.7 W |
| IR diapazonu | 30 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kəskinlik, Güzgü, Ağıllı İQ |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 5MP@20fps, 4MP@30fps, 4MP@25fps, 1080P@30fps, 1080P@25fps CVI: 4MP@30fps, 4MP@25fps AHD: 5MP@20fps, 4MP@30fps, 4MP@25fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Ağ Balans | ATW/MANUAL |
| AGC | Dəstək |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 85.5°,vertical FOV: 63.7°, diagonal FOV: 110.7° 3.6 mm, horizontal FOV: 80.1°, vertical FOV: 63.7°, diagonal FOV: 105.9° 6 mm, horizontal FOV: 57.1°, vertical FOV: 43.1°, diagonal FOV: 72.5° |
| Lens montajı | M12 |