
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 5 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,003 Lux@(F1.6, AGC ON), 0 Lux ilə IR |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0 - 360°, Yayma: 0 - 180°, Fırlanma: 0 - 360° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 5.8 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Metal |
| Ölçü | 90 mm × 79,37 mm (3,54" × 3,12") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | IR |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 30 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq;Kəskinlik;Güzgü;Smart IR;AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 2 MP@25 fps, 2 MP@30 fps, 4 MP@25 fps, 4 MP@30 fps, 5 MP@20 fps AHD: 4 MP@25 fps, 4 MP@30 fps, 5 MP@20 fps CVI: 4 MP@25 fps, 4 MP@30 fps CVBS: PAL, NTSC |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS;1 HD analoq çıxış |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 98° (2,8 mm), 78° (3,6 mm), 48° (6 mm) |
| Lens montajı | M12 |