
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 3K CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.02 Lux @ (F2.2, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50.000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50.000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0 - 360°, Yayma: 0 - 75°, Döndürmə: 0 - 360° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | Ø85,1 mm × 80 mm (Ø3,4" x 3,1") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət: 90% və ya daha az (qeyri-kondensasiya) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25%, Max. 4.1 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR : Up to 20 m White Light : Up to 20 m |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kəskinlik, Ağıllı IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 3K @20 fps, 4 MP @25 fps/30 fps, 1080p @25 fps/30 fps AHD: 5 MP @20 fps, 4 MP @25 fps/30 fps CVI: 4 MP @25 fps/30 fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR/BLC/HLC/HLS/Qlobal |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 101°, vertical FOV: 64°, diagonal FOV: 125° 3.6 mm, horizontal FOV: 80°, vertical FOV: 51°, diagonal FOV: 98° |
| Lens montajı | M12 |