
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 8.29 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,003 Lux@(F1.6, AGC ON), 0 Lux ilə IR |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50,000 s NTSC: 1/15 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° - 360°, Yayma: 0° - 75°, Döndürmə: 0° - 360° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | 90 mm × 79,37 mm (3,54" × 3,12") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | ‘-40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% *Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| İstehlak | Maks. 4,2 Vt |
| IR diapazonu | 30 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/HIGH-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kəskinlik, Güzgü, Ağıllı IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: [email protected], 8MP@15fps, 5MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps, 1080P@30fps AHD: [email protected], 8MP@15fps C15fps, 8MP@18fps C15. CVBS: P/N |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC, HLC |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| AGC | Dəstək |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 102° (2,8 mm), 79° (3,6 mm), 51° (6 mm) |
| Lens montajı | M16 |