
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50.000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50.000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0 - 360°, Yayma: 0 - 75°, Fırlanma: 0 - 360° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Body: Metal Enclosure: Metal |
| Ölçü | 97,9 mm × Ø110 mm (3,85" × Ø4,33") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət: 90% və ya daha az (qeyri-kondensasiya) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| İstehlak | Maks. 3,5 Vt |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR : Up to 40 m White Light : Up to 20 m |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kəskinlik, Ağıllı IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps AHD: 1080P@30fps, 1080P@25fps CVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR/BLC/HLC/Qlobal |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | Sabit fokuslu lens, 2,8 mm və 3,6 mm isteğe bağlı |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 100°, vertical FOV: 55°, diagonal FOV: 116° 3.6 mm, horizontal FOV: 80°, vertical FOV: 43°, diagonal FOV: 95° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |