
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Audio Funksiya | Echo ləğvi, AI səs-küyün azaldılması, avtomatik qazanc nəzarəti |
| Şəkil Sensor | 2K CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2304 (H) × 1296 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s, NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək,Tilt: 0°-dən 75°-ə qədər,Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 5.3 W, *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Əsas gövdə: Metal; Əlavə: Plastik |
| Ölçü | Ø110 mm × 102,7 mm (Ø4,3" × 4,0") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: Up to 40 m, White Light: Up to 40 m |
| Şəkil Parametrləri | Anti-banding, Brightness, Sharpness, Smart IR |
| Çərçivə Tezliyi | TV: 2K @20fps, 1080P @25fps/30fps |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR, BLC, HLC, Global |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Auto, Manual |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 60°, diagonal FOV: 129°; 3.6 mm, horizontal FOV: 87°, vertical FOV: 47°, diagonal FOV: 101° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |
| Nominal Gücü | 2 W |
| Dinamik diapazonu | 5 m-ə qədər radiusda |