
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 5 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | Rəng: 0.003 Lux@(F1.6, AGC ON), 0 Lux ilə IR |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0 - 360°, Yayma: 0 - 75°, Fırlanma: 0 - 360° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 5.8 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Əsas korpus: Metal, Əlavə: Plastik |
| Ölçü | Φ 109,82 mm × 91,03 mm (Φ 4,32" × 3,6") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | IR |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 30 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq;Kəskinlik;Güzgü;AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 2 MP @ 25 fps, 2 MP @ 30 fps, 4 MP @ 25 fps, 4 MP @ 30 fps, 5 MP @ 20 fps AHD: 4 MP @ 25 fps, 4 MP @ 30 fps, 5 MP @ 20 fps CVI: 4 MP @ 25 fps, 4 MP @ 30 fps CVBS: PAL, NTSC |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Video Çıxışı | 1 HD analoq çıxış;Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 98° 3.6 mm, horizontal FOV: 78° 6 mm, horizontal FOV: 48° |
| Lens montajı | M12 |