
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Audio Funksiya | Echo ləğvi, AI səs-küyün azaldılması, avtomatik qazanc nəzarəti |
| Şəkil Sensor | 4K CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @(F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50,000 s, NTSC: 1/15 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Döndürmə: 0° ilə 360° arasında |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Güc | 12 VDC ± 25%, maks.5,6 Vt,*Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| Material | Plastik |
| Ölçü | Ø110 mm × 93 mm (Ø4,33" × 3,66") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 30 m-ə qədər, Ağ İşıq: 20 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri | Anti-banding, Brightness, Sharpness, Smart IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 8 MP @12,5 fps/15 fps, 3K@20 fps/25 fps, 4 MP@25 fps/30 fps, 1080p@25 fps/30 fps |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR, BLC, HLC, Global |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Ağ Balans | Auto, Manual |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 62°, diagonal FOV: 134°; 3.6 mm, horizontal FOV: 86°, vertical FOV: 46°, diagonal FOV: 102° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |
| Nominal Gücü | 2 W |
| Dinamik diapazonu | 5 m-ə qədər radiusda |