
Hikvision
0,00 ₼
| Şəkil Sensor | 2 MP CMOS |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1920 × 1080 @ 30 fps, 1920 × 1080 @ 25 fps AHD: 1920 × 1080 @ 30 fps, 1080P @ 25 fps CVI: 1920 × 1080 @ 30 fps, 1080P @ 25 fps CVBS: PAL/NTSC |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Lens | 2.7 mm to 13.5 mm varifocal lens |
| Baxış Sahəsi | Horizontal FOV: 100° to 30°, vertical FOV: 52° to 17°, diagonal FOV: 116° to 34.5° |
| Lens montajı | Φ14 |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| WDR (Geniş Dinamik Diapazon) | Rəqəmsal WDR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Fırlanma: 0° ilə 360° arasında |
| IR diapazonu | 40 m-ə qədər |
| Əməliyyat şərtləri | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% |
| İstehlak | Maks. 5 Vt |
| Qoruma Səviyyəsi | IP67 |
| Material | Əsas gövdə: Metal, Baza və Mühafizə: Plastik |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Ölçü | Ø 120 mm × 105,1 mm ( Ø 4,72" × 4,16") |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Şəkil rejimi | STD/HIGH-SAT |
| AGC | Bəli |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| AE (Avtomatik Ekspozisiya) Rejimi | BLC;HLC;Qlobal;DWDR |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Dil | İngilis dili |
| Funksiya | Parlaqlıq;Kəskinlik;Smart IR |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |