
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2.0 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.005 Lux@(F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s to 1/50, 000 s NTSC: 1/30 s to 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 75°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | 123,87 mm × 110,24 mm × 134,3 mm (4,87" × 4,34" × 5,29") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | ‘-40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ±25% *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| İstehlak | Maks. 7,7 Vt |
| IR diapazonu | 70 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Keskinlik, 3D DNR, Güzgü, Ağıllı İQ |
| Çərçivə Tezliyi | PAL: 1080p@25fps NTSC: 1080p@30fps |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥ 120 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC, HLC |
| Ağ Balans | ATW/MWB |
| AGC | Yüksək/Orta/Aşağı |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens növü | 2.7 mm to 13.5 mm |
| Fokus Uzunluğu və FOV | 102° to 31° |
| Lens montajı | F 14 |