
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP68 |
| Şəkil Sensor | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,0003 Lux @ (F1.29, AGC ON), 0 Lux ağ İşıqla |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 Color Imaging |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° - 360°, Yayma: 0° - 75°, Fırlanma: 0° - 360° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC/24 VAC±20%/PoC.at, maks: 12,2 Vt |
| Material | Metal |
| Ölçü | Ø141,4 mm × 134,7 mm (Ø5,57" × 5,3") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | Ø141,4 mm × 134,7 mm (Ø5,57" × 5,3") |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/YÜKSƏK-SAT/YÜKSƏKLƏNMƏ |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Güzgü, Keskinlik, Anti-Banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1080p @ 25 kadr/30 fps |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC, HLC, Global, HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens Növü | 2.8 mm to 12 mm motorized, auto focus |
| Fokus Uzunluğu & FOV | üfüqi FOV: 92,3° - 34,2°, şaquli FOV: 48,4° - 19°, diaqonal FOV: 112,2° - 39,2° |
| Lens montajı | Φ24 |