
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 5 MP CMOS |
| Max. Resolution | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.003 Lux@(F1.38, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12.5s to 1/50, 000 s NTSC: 1/15 s to 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0° - 360°; Yayma: 0° - 75°; Döndürün: 0° - 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | 123,86 mm × 134,3 mm × 110,24 mm (4,88" × 5,29" × 4,34") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40° C - 60° C (-40° F - 140° F), Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya yoxdur) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 20%, 24 VAC ± 20% |
| İstehlak | Max. 10.5 W |
| IR diapazonu | 60 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Keskinlik, Güzgü, Ağıllı İQ |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 5MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps, 2MP@25fps, 2MP@30fps AHD: 5MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps CVI: 4MP@25fps, 4MP@30fps CVBS: PAL, NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC, HLC |
| Ağ Balans | ATW/MANUAL |
| AGC | Dəstək |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.7 mm to 13.5 mm motorized varifocal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 92.3° to 29.3° |
| Lens montajı | F14 |