
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Image Sensor | 8.29 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,003 Lux@(F2.4, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12.5s to 1/50, 000 s NTSC: 1/15 s to 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0° - 360°; Yayma: 0° - 75°; Döndürün: 0° - 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | 134,3 mm × 123,86 mm × 110,24 mm (5,29" × 4,88" × 4,34") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40° C - 60° C (-40° F - 140° F), Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya yoxdur) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 20%, 24 VAC ± 20% |
| İstehlak | Max. 11 W |
| IR diapazonu | 60 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kəskinlik, Güzgü, Ağıllı İQ |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: [email protected], 8MP@15fps, 5MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps, 1080P@25fps, 1080P@30fps AHD: [email protected], 8MP@15fps CVI: [email protected], 8MP@15fps CVBS: P/N |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Ağ Balans | ATW/MANUAL |
| AGC | Dəstək |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.7 mm to 13.5 mm motorized varifocal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 108.1° to 45.6° |
| Lens montajı | F14 |