
Hikvision
0,00 ₼
| Audio input | 1 built-in omnidirectional microphone |
| Audio compression standard | G.711 U、G.711 A、Opus、AAC-LD、AAC-LC、G.726、G.722.1 |
| Audio output | 1 built-in loudspeaker |
| Audio compression bitrate | 64 Kbps |
| Audio quality | Noise suppression and echo cancellation |
| Volume adjustment | Adjustable |
| User capacity | / |
| Face capacity | / |
| Card capacity | / |
| Alarm input | 4 |
| Network interface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps self-adaptive |
| TAMPER | 1 |
| Exit button | 1 |
| RS-485 | 0 |
| USB | / |
| Wiegand | / |
| TF card | / |
| Alarm output | / |
| Lock control | 1 relay, Max. 30 VDC 2 A |
| Door contact input | 1 |
| Screen size | / |
| Operation method | / |
| Type | / |
| Resolution | / |
| Button | 1 physical button |
| Installation | Surface mounting |
| Indicator | / |
| Protective level | IP65 |
| Working temperature | -40 °C to 53 °C(-40 °F to 127.4 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (no-condensing) |
| Dimension (W × H × D) | 138 mm × 65 mm × 27 mm (5.4" × 2.6" × 1.1") |
| Battery | / |
| Application environment | Outdoor |
| Power consumption | < 10 W |
| Language | English, Arabic, European French, Russian, European Spanish, Latin American Spanish, Italian, German, Polish, Turkish, Portuguese, Brazilian Portuguese, Uzbek, Kazakh, Czech, Hungarian, Dutch, Romanian, Bulgarian, Ukrainian, Croatian, Serbian, Greek, Lithuanian, Estonian, Latvian, Norwegian, Danish, Slovenian, Slovak, Hebrew, Swedish, Finnish, Mongolian, Vietnamese, Traditional Chinese (Taiwan), Latin American Spanish |
| Network protocol | TCP/IP, RSTP, IPV6, ONVIF |
| Wi-Fi | / |
| Bluetooth | / |
| 3G/4G | / |
| Operation system | Linux |
| ROM | 32 MB |
| RAM | 256 MB |
| Processor | Embeded high performance processor |
| Lens | 1 |
| Resolution | Main stream: 1920 × 1080p Sub stream: 640 × 480p |
| FOV | Horizontal: 131° Vertical: 78° |
| Wide dynamic range (WDR) | Support 120 dB |
| Supplement light | IR light, up to 3 m |
| Video compression standard | H.264; H.265; MJPEG |