
Hikvision
0,00 ₼
| Xalis Çəki | 28,6 kq (63,0 funt) |
| Ümumi çəki | 46,4 kq (102,29 funt) |
| Ölçü (Ə × Y × D) | 482,0 mm × 86,8 mm × 721,62 mm (18,97'' × 3,41'' × 28,4'') |
| Paket Ölçüləri (Ə × Y × D) | 667,0 mm × 327,0 mm × 930,0 mm (26,26'' × 12,87'' × 36,61'') |
| İşləmə temperaturu | 10 °C - 35 °C (50 °F - 95 °F) |
| Saxlama temperaturu | -40 °C ilə 65 °C (-104 °F ilə 149 °F) arasında |
| Əməliyyat Rütubəti | 8%-dən 80%-ə qədər (kondensasiya yoxdur) |
| Saxlama Rütubəti | 5%-dən 95%-ə qədər (kondensasiya yoxdur) |
| Enerji təchizatı | 800 W,50/60 Hz,100-240 VAC (Avtomatik tənzimləmə),9,2-4,7 A |
| Forma Faktoru | 2U Rack |
| CPU | 4410Y x 2, 2.0G Hz, 30MB Cache, 12 Cores, 24 Threads |
| Yaddaş | Standart Konfiqurasiya: 2*32GB RDIMM, 4800MT/s; Ölçeklenebilirlik: 16 x 64G DDR5 RDIMM |
| Sərt Disklər | Standart konfiqurasiya: 960GB SATA SSD×3+480G SATA SSD×1; Ölçeklenebilirlik: 4 x 22TB 7,2K RPM SATA 3,5 düym HDD |
| Saxlama Nəzarətçisi | Standard Config:PERC H355 adaptor LP (support RAID 0/1) Compatibility:Independent SAS hardware RAID card ( support RAID 5/10 ), ≥ 8GB cache |
| Dəstəklənən Əməliyyat Sistemləri | Əvvəlcədən quraşdırılmış OS olmadan |
| PCIe yuvaları | İki Yuva İmkanı: 2 × Yarı yüksək Gen 5 PCle yuvaları; 4 × Yarı yüksək Gen 4 PCle yuvaları |
| Uzaqdan İdarə | iDrac9 Enterprise |
| OpenManage™ Proqram təminatı | OpenManage Enterprise və Pluginləri dəstəkləyin (PowerManager, SupportAssist və Update Manager) |
| İnteqrasiya və Əlaqələr | Integrations: Microsoft® System Center, VMware® vCenter™, BMC Truesight (available from BMC), Red Hat Ansible; Connections: Nagios Core & Nagios XI, Micro Focus Operations Manager i (OMi), IBM Tivoli Netcool / OMNIbus |
| Təhlükəsizlik | Kriptoqrafik olaraq imzalanmış proqram təminatını dəstəkləyin; Təhlükəsiz yükləmə; Təhlükəsiz Silinmə; Silicon Root of Trust; Sistemin kilidlənməsi (iDRAC9 Enterprise və ya Datacenter tələb olunur); |
| USB 3.0 | 0(Ön)+1(Arxa) |
| USB 2.0 | 1(Ön)+1(Arxa) |
| Ethernet Port | 6 x 1GbE |
| VGA | 2 |
| iDRAC Direct (Micro-AB USB) Port | 1 |
| iDRAC Ethernet Portu | 1 |
| Menecer Port | 1 |