
Hikvision
0,00 ₼
| Xalis Çəki | 13,23 kq (29,17 funt) |
| Ümumi çəki | 25,0 kq (55,11 funt) |
| Ölçü (Ə × Y × D) | 482,0 mm × 42,8 mm × 598,9 mm (18,97'' × 1,68'' × 23,57'') |
| Paket Ölçüləri (W × Y × D) | 595,0 mm × 251,0 mm × 923,0 mm (23,43'' × 9,88'' × 36,34'') |
| İşləmə temperaturu | 10 °C - 35 °C (50 °F - 95 °F) |
| Saxlama temperaturu | -40 °C ilə 65 °C (-40 °F ilə 149 °F) arasında |
| Əməliyyat Rütubəti | 8% - 80% (kondensasiya yoxdur) |
| Saxlama Rütubəti | 5% - 95% (kondensasiya yoxdur) |
| Enerji təchizatı | 600 W,50/60 Hz,100-240 VAC (Avtomatik tənzimləmə),7,1-3,6 A |
| Forma faktoru | 1U Rack |
| CPU | 6353P (2,7 GHz-5,4 GHz, 24 MB Kesh, 8 nüvə, 16 mövzu) |
| Yaddaş | 2 x 16GB DDR5 •Support single 16GB/32GB DDR5 UDIMM ECC •Slots: 4 x DDR5 DIMM slots, supports UDIMM 4x32 GB MAX |
| Sərt disklər | 2 x 960G SATA SSD(RAID_1) •Slots: 4 x 3.5-inch SAS/SATA (HDD/SSD) slots, supports HDD 4 x 22TB max (Empty slots do not include hard drive bays by default) |
| Saxlama nəzarətçisi | Raid OS proqramı ilə S160 (RAID 0/1 dəstəyi) |
| Dəstəklənən Əməliyyat Sistemləri | Winserver 2022 çoxdilli versiyası əvvəlcədən quraşdırılmışdır |
| PCIe yuvaları | Gen4 Riser-də 2-ə qədər PCIe Gen4 yuvası |
| Uzaqdan İdarəetmə | •iDRAC9 •iDRAC Direct •iDRAC RESTful API with Redfish •iDRAC Service Manual |
| OpenManage™ Proqram təminatı | •OpenManage Enterprise •OpenManage Power Manager plugin •OpenManage Service plugin •OpenManage Update Manager plugin •CloudIQ for PowerEdge plug in •OpenManage Enterprise Integration for VMware vCenter •OpenManage Integration for Microsoft System Center •OpenManage Integration with Windows Admin Center |
| İnteqrasiya və Əlaqələr | •BMC Truesight •Microsoft System Center •OpenManage Integration with ServiceNow •Red Hat Ansible Modules •Terraform Providers •VMware vCenter and vRealize Operations Manager |
| Təhlükəsizlik | •Cryptographically signed firmware •Data at Rest Encryption (SEDs with local or external key mgmt) •Secure Boot •Secured Component Verification (Hardware integrity check) •Secure Erase •Secured-core server •Silicon Root of Trust •System Lockdown (requires iDRAC9 Enterprise or Datacenter) •TPM 2.0 FIPS, CC-TCG certified, TPM 2.0 China NationZ |
| USB 3.0 | 0(Ön)+1(Arxa) |
| USB 2.0 | 1(Ön)+1(Arxa) |
| Ethernet Portu | 2× LAN10/100/1000 |
| VGA | 1 |
| iDRAC Direct (Micro-AB USB) Portu | 1 |
| iDRAC Ethernet Portu | 1 |