
Hikvision
0,00 ₼
| Xalis Çəki | 28,6 kq (63,0 funt) |
| Ümumi çəki | 46,4 kq (102,29 funt) |
| Ölçü (Ə × Y × D) | 482,0 mm × 86,8 mm × 721,62 mm (18,97'' × 3,41'' × 28,4'') |
| Paket Ölçüləri (Ə × Y × D) | 667,0 mm × 327,0 mm × 930,0 mm (26,26'' × 12,87'' × 36,61'') |
| İşləmə temperaturu | 10 °C - 35 °C (50 °F - 95 °F) |
| Saxlama temperaturu | -40 °C ilə 65 °C (-104 °F ilə 149 °F) arasında |
| Əməliyyat Rütubəti | 8%-dən 80%-ə qədər (kondensasiya yoxdur) |
| Saxlama Rütubəti | 5%-dən 95%-ə qədər (kondensasiya yoxdur) |
| Enerji təchizatı | 800 W,50/60 Hz,100-240 VAC (Avtomatik tənzimləmə),9,2-4,7 A |
| Forma Faktoru | 2U Rack |
| CPU | • 4410T (2,7 GHz-4,0 GHz, 26,25 MB Keş, 10 Nüvə, 20 Mövzu ) • 4410Y (2,0 GHz-3,9 GHz, 30 MB Keş, 12 Nüvə, 24 Mövzu ) • 625736 GHz. Keş, 16 nüvə, 32 mövzu) |
| Yaddaş | • 16GB/32GB/64GB DDR5 RDIMM, 4800MT/s ECC dəstəyi • Yuvalar: 16 x DDR5 DIMM yuvası, RDIMM 16x64 GB MAX dəstəkləyir (8 slot ilə 1 CPU Konfiqurasiyası, 16 yuva ilə 2 CPU konfiqurasiyası mövcuddur.) |
| Sərt Disklər | • 2TB/ 4TB/ 8TB/ 12TB/ 16TB/22TB 7.2K SATA Hot-plug HDD • 480GB/ 960GB/ 1.92TB/ 3.84TB SATA Hot-plug SSD • Yuvalar: 8 x 3.5-inch SAS/SATA HDD (HDD/SATA) maks. 8TBD2 dəstəyi, HDD/SSD2 (Boş yuvalara standart olaraq sabit disk yuvaları daxil deyil) |
| Saxlama Nəzarətçisi | • PERC H355 adapter LP, RAID 0/1 dəstəyi • PERC H755 adapter LP, RAID 0/1/5/6/10 dəstəyi (İstəyə bağlı) |
| Dəstəklənən Əməliyyat Sistemləri | Winserver 2022 çoxdilli versiyası (Könüllü) |
| PCIe yuvaları | • 1 CPU Konfiqurasiyası: 4-ə qədər PCIe yuvası (2 x8 Gen5, 1 x16 Gen4, 1 x8 Gen4) • 2 CPU konfiqurasiyası: 6-ya qədər PCIe yuvası (2 x16 Gen5, 3 x16 Gen4, 1 x8 Gen4) |
| Uzaqdan İdarəetmə | •iDRAC9 •iDRAC Direct •iDRAC RESTful API with Redfish •iDRAC Service Manual |
| OpenManage™ Proqram təminatı | •OpenManage Enterprise •OpenManage Power Manager plugin •OpenManage Service plugin •OpenManage Update Manager plugin •CloudIQ for PowerEdge plug in •OpenManage Enterprise Integration for VMware vCenter •OpenManage Integration for Microsoft System Center •OpenManage Integration with Windows Admin Center |
| İnteqrasiya və Əlaqələr | •BMC Truesight •Microsoft System Center •OpenManage Integration with ServiceNow •Red Hat Ansible Modules •Terraform Providers •VMware vCenter and vRealize Operations Manager |
| Təhlükəsizlik | •Cryptographically signed firmware •Data at Rest Encryption (SEDs with local or external key mgmt) •Secure Boot •Secured Component Verification (Hardware integrity check) •Secure Erase •Secured-core server •Silicon Root of Trust •System Lockdown (requires iDRAC9 Enterprise or Datacenter) •TPM 2.0 FIPS, CC-TCG certified, TPM 2.0 China NationZ |
| USB 3.0 | 0(Ön)+1(Arxa) |
| USB 2.0 | 1(Ön)+1(Arxa) |
| Ethernet Port | 1 GbE×6/ 1 GbE×2+10 GbE x 2 |
| VGA | 2 |
| iDRAC Direct (Micro-AB USB) Port | 1 |
| iDRAC Ethernet Portu | 1 |
| Menecer Port | 1 |