
Hikvision
0,00 ₼
| Button | 1 |
| Working temperature | -30 °C to 60 °C |
| Installation | Surface mounting |
| Working humidity | 10% to 90% (no-condensing) |
| Dimension (W × H × D) | 50.94 mm × 135.94 mm × 20 mm (2" × 5.35" × 0.79") |
| Indicator | / |
| Power consumption | ≤ 4 W |
| Material | Plastic |
| Protective level | / |
| Battery | / |
| Application environment | Indoor |
| FOV | Horizontal: 130°,Vertical: 70° |
| Supplement light | IR light, up to 3 m |
| Resolution | Stream resolution:1280 * 720@60fps |
| Audio input | 1 built-in omnidirectional microphone |
| Audio output | 1 built-in loudspeaker |
| Lock control | 1 relay, max 30V 1 A |
| Four-Wire interface | 1 |