
Hikvision
0,00 ₼
| Protective level | IP65, IK08 |
| Working temperature | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% (no-condensing) |
| Dimension (W × H × D) | 55 mm × 145 mm × 24 mm (2.17" × 5.71" × 0.94") |
| Power consumption | ≤ 4 W |
| Material | Metal |
| FOV | Horizontal: 117°, Vertical: 70°, Diagonal: 141° |
| Supplement light | IR light, up to 3 m |
| Audio input | 1 built-in omnidirectional microphone (≤50 cm) |
| Audio output | 1 built-in loudspeaker (30 cm/76 dB, 50 cm/72 dB) |
| Audio quality | Noise suppression and echo cancellation |
| Lock control | 1 relay, max 30 V 1 A |
| Four-Wire interface | 1 |