
Hikvision
0,00 ₼
| Audio compression standard | G.711 U, G.711 A |
| Audio input | Built-in omnidirectional microphone |
| Audio output | Built-in loudspeaker |
| Audio compression bitrate | 64 Kbps |
| Audio quality | Noise suppression and echo cancellation |
| Volume adjustment | Adjustable |
| Event capacity | / |
| Notice capacity | / |
| Linked indoor extensions capacity | 16 |
| Alarm input | 4 |
| Network interface | 1 RJ-45 100 Mbps |
| TAMPER | / |
| RS-485 | / |
| USB | / |
| TF card | / |
| Alarm output | / |
| Screen size | / |
| Operation method | 9 touch button |
| Type | / |
| Resolution | / |
| Button | 9 touch buttons |
| Installation | Wall mounting, table mounting |
| Indicator | 0 |
| Protective level | / |
| Working temperature | -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions | 120 mm × 120 mm × 21 mm (4.7" × 4.7" × 0.83") |
| Application environment | Indoor |
| Power consumption | ≤ 4 W |
| Language | English |
| Power supply | IEEE802.3af, Standard PoE,12 VDC |
| Communication protocol | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Wi-Fi standard | / |
| Bluetooth version | / |
| 3G/4G standard | / |
| Zigbee | / |
| Operating system | Linux |
| ROM | 8 MB |
| RAM | 64 MB |
| CPU | Embedded processor |
| Lens | / |
| Resolution | / |
| FOV | / |
| WDR | / |
| Video compression standard | / |
| Focal length | / |