
Hikvision
0,00 ₼
| Operation system | Embedded analog operation system |
| Supplement light | White light supplement |
| Lens | Low Illumination 2 MP HD IR Camera |
| FOV | Horizontal: 100°, Vertical: 69° |
| WDR | Support |
| Resolution | 2MP |
| Audio input | Built-in omnidirectional microphone |
| Audio output | Built-in loudspeaker (More than 80 dB within 20 cm) |
| Volume adjustment | Adjustment with screwdriver |
| Alarm input | 4 |
| Two-Wire | 1 |
| TAMPER | 1 |
| Exit button | 2 |
| Lock control | 2, locking time can be adjusted via DIP switch ( Max. 7 s) |
| Door contact input | 2 |
| Power supply for lock | 1, Max. 12 V 1 A |
| Debugging port | 1 |
| Button | 1 |
| Installation | Flush mounting |
| Protective level | IP65, IK7 |
| Working temperature | -30 °C to +60 °C (-22 °F to 140 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions | 150 mm × 82 mm × 23.5 mm (5.91" × 3.23" × 0.93") |
| Power supply | 48 VDC, 0.5 A |
| Application environment | Outdoor |
| Power consumption | ≤ 12 W |
| Operation system | Embedded analog operation system |
| Size | 7-inch TFT non-touch screen |
| Operation method | 6 touch buttons |
| Type | Colorful TFT screen |
| Resolution | 1024 × 600 |
| Audio input | Built-in omnidirectional microphone |
| Audio output | Built-in loudspeaker (More than 80 dB within 20 cm) |
| Audio quality | / |
| Volume | Adjustable with touch-button |
| Audio compression Rate | / |
| Two-wire | 3 |
| Power supply | 48 VDC |
| Power consumption | ≤ 5 W |
| Working temperature | -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions (W × H × D) | 187 mm × 137 mm × 25.4 mm (7.36" × 5.39" × 1.00") |
| Installation | Surface mounting |
| Button | 6 |