
Hikvision
0,00 ₼
| Power Supply | 220 VAC ± 15% |
| Consumption | 60 W |
| Dimension (mm) | 380 × 325 × 1,085 mm (15.0 × 12.8 × 42.7 inch) |
| Working Temperature | -30 °C to 70 °C (-22 °F to 158 °F) |
| Boom Pole Type | Curved boom pole |
| Boom Pole Length | 2+2 m |
| Boom Pole Direction | Left/Right |
| Barrier Housing Material | CRS (Cold Rolled Steel) |
| Rising Speed | 3 s |
| Falling Speed | 3 s |