
Hikvision
1.129,26 ₼1.005,73 ₼-11%
| Throughput | More than 25 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550mm |
| Barrier material | SUS304 stainless steel pipe |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel 1.0mm(0.03'') |
| Indicator | Yes, except for "Pg" type |
| Power consumption | 25W (stand by) |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 0% to 95% (No condensing) |
| Dimensions | Without package: 426 mm ×268 mm × 982.5 mm (16.77" × 10.55\" × 38.68\") With package: 700 mm × 430 × 1120 mm (27.56 × 16.93\" × 44.09\")" |
| Approval | CE, CB, RoHS, REACH, WEEE |
| Access controller | Not included |
| Network switch | Not included |
| Power supply for face recognition module | Not included |
| Keyfob | Not supported |
| Exit button | x 2 |
| TAMPER | NA |
| Fire alarm input | x 1 |
| MCBF | 2 Million |