
Hikvision
0,00 ₼
| Module selection | NO |
| Application environment | Outdoor (waterproof) |
| Audio prompt | Not support |
| Keypad configuration | Support |
| Throughput | 30 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550 mm (21.65") |
| Barrier material | 1.2 mm stainless pipe |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel 1.5 mm |
| Power consumption | Standby: 15 W Working: 30 W Peak: 40 W |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 0% to 95% (No condensing) |
| Protective level | IPX4 |
| Dimensions | Without package: 232 mm × 960 mm × 1208 mm (9.1" × 37.8\" × 47.6\") With package: 410 mm × 1180 mm × 1350 mm (16.1 × 46.5\" × 53.1\")" |
| Approval | CE/CB/RoHS/REACH/WEEE |
| Power supply method | Power supply: 100 to 120 VAC~ / 200 to 240 VAC~, 50/60 Hz |
| Access controller | Not supplied |
| Exit button | x 2 |
| Fire alarm input | 1 |
| Wired network | / |
| Motor | / |
| MCBF | ≥ 3 million times |