
Hikvision
0,00 ₼
| Throughput | More than 25 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550mm |
| Barrier material | SUS304 stainless steel pipe |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel 1.0mm(0.03'') |
| Indicator | Yes, except for "Pg" type |
| Power consumption | 35W (stand by) |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 0% to 95% (No condensing) |
| Dimensions | Without package: 426 mm ×286 mm × 982.5 mm (16.77" × 11.26\" × 38.68\") With package: 700 mm × 430 × 1120 mm (27.56 × 16.93\" × 44.09\")" |
| Approval | CE, CB, RoHS, REACH, WEEE |
| Network interface | TCP/IP |
| Lock control | x 2 |
| Exit button | x 2 |
| Alarm output | x 2 |
| TAMPER | NA |
| Fire alarm input | x 1 |
| Case input | x 2 |
| Configuration via Web browser | Yes |
| MCBF | 2 Million |
| Access controller | Built-in |
| Network switch | Not included |
| Power supply for face recognition module | Not included |
| Keyfob | Not supported |
| Card type | EM, M1, Desfire, Felica |
| Card capacity | 500,000 |
| Event capacity | 500,000 |
| Lane width | 550mm |
| Pedestal length | 426mm |
| Module selection | YES |
| Pedestal width | 286mm |
| Wall distance | 60mm |
| Base | No |
| Barrier material | Stainless steel pipe |
| Authentication mode | Card;Face |
| Card type | M1;EM |
| Recommended width | 550 mm |
| Authentication exclusionary | Card;Face |
| Product type | Tripod Turnstile |
| Remote controller type | NA |