
Hikvision
0,00 ₼
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 320 mA/24 VDC, 160 mA ± 15% |
| İş temperaturu | -10 °C - 55 °C (14 °F - 131 °F) |
| İş rütubəti | 0 - 95% (qeyri-kondensasiya) |
| Ölçülər | 165 mm × 43,7 mm × 35 mm (6,5" × 1,7" × 1,4") |
| Material | Kilid: paslanmayan polad |
| İtki | Maks. 800 kq (1764 lb) |
| Qapı növü | Taxta qapı, metal qapı, PVC qapı |
| Siqnal çıxışı | Dry contact signal output; NO output while locking and NC output while unlocking |