
Hikvision
0,00 ₼
| Göstərici | Yaşıl: İş Vəziyyəti |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 340 mA × 2 |
| İş temperaturu | -10 °C - 55 °C (14 °F - 131 °F) |
| İş rütubəti | 0 - 95 % (nisbi rütubət) |
| Ölçülər | Lock Body: 238 mm × 45 mm × 25 mm (9.4" × 1.8\" × 1.0\") Armature Plate: 182 mm × 38 mm × 12.5 mm (7.2 × 1.5\" × 0.5\")" |
| Material | Shell: hard Anodizing Electroplating Operated Lock Body: eco-friendly Nickel Electroplating Operated Armature Plate: eco-friendly Zinc Electroplating Operated |
| İtki | Maks. 280 kq (617 lb) |
| Qapı növü | Tək yarpaq, qoşa yarpaq, taxta qapı, şüşə qapı, metal qapı, odadavamlı qapı |
| Kilidi açma üsulu | Cari Kesinti |
| Səthin temperaturu | ≤ Ətraf mühitin temperaturu +20 °C (68 °F) |