
Hikvision
0,00 ₼
| Enerji təchizatı | 12 VDC; ≤ 1,2 A (Başlanğıc cərəyanı) 0,2 A (Gözləmə rejimi) |
| İşləmə temperaturu | -10 °C - 55 °C (14 °F - 131 °F) |
| İş rütubəti | 0 - 95 % (nisbi rütubət) |
| Ölçülər | Kilid gövdəsi: 205 mm × 34 mm × 42 mm (8,1" × 1,3" × 1,7") |
| Material | Qabıq: Sərt anodizasiyalı elektrokaplama ilə idarə olunur |
| Siqnal çıxışı | Quru kontakt çıxışı, Maks. Gərginlik 18V. Əgər naqil COM/NC-dirsə, Çıxış YOK: Kilidləmə; NC Çıxışı: Kilidi açılır. Əgər naqillər COM/Xeyrdirsə, NC Çıxışı: Kilidləmə; NO Çıxış: Kilidin açılması; |
| Gecikmə müddəti | 0/3/6/9s optional |
| Qapı növü | Taxta Qapı, Şüşə Qapı, Metal Qapı |
| Kilidi açma üsulu | Cari fasilə |
| Səthin temperaturu | ≤ Ətraf mühitin temperaturu +10 °C (50 °F) |
| Uyğun qapı | Taxta Qapı, Şüşə Qapı və Metal Qapı |