
Hikvision
0,00 ₼
| Enerji təchizatı | 12 VDC+10 %, 900 mA (başlanğıc cərəyanı), 100 mA (gözləmə) |
| İş temperaturu | -10 °C - 55 °C (14 °F - 131 °F) |
| İş rütubəti | 0 - 95 % (nisbi rütubət) |
| Ölçülər | Lock Body: 205 mm × 35 mm × 40 mm (8.07" × 1.38\" × 1.57\") Armature Plate: 90 mm × 25 mm × 2 mm (3.54 × 0.98\" × 0.07\") Bolt: 16 mm × 16 mm (0.63 × 0.63\")" |
| Material | Bolt: cilalanmış və fırçalanmış paslanmayan polad |
| İtki | Maks. 800 kq (1764 lb) |
| Qapı növü | Şüşə qapı, taxta qapı, metal qapı, odadavamlı qapı |
| Siqnal çıxışı | Siqnal çıxışı NC, qapı statusunun COM kontaktı |
| Maqnit induksiya məsafəsi | 8 mm (0,31") |
| Gecikmə müddəti | 0/3/6/9 s optional |